Bluemony- Terapia po polsku.

Anna D.Paczkowska
BSc (Hons) for Psych (Open)

Psycholog, terapeutka i coach. Autorka projektu Zuch Dziewucha, współzałożycielka Easy Solution- grupy wsparcia dla Polaków mieszkających zagranica, borykających się z problemami natury psychologicznej. Aktywna członkami Fundacji Regiment-Strefa Kobiet.

Poznajmy się!

.

Witaj!

Nazywam się Anna D.Paczkowska, a swoją praktykę opieram na solidnych podstawach psychologii, osiągnięciach psychoterapii i innowacyjnych narzędziach coachingowych. Inspirując się najnowszymi badaniami z zakresu psychologii pozytywnej, mindfulness oraz szeroko rozumianego rozwoju osobistego i biznesowego, tworzę sesje dopasowane do każdego klienta.

Coaching był w moim życiu od najmłodszych lat. Moi rodzice byli moimi pierwszymi trenerami i to oni zapoczątkowali moją pasję do rozwoju. Przez wiele lat zdobywałem wiedzę od najlepszych mentorów, mówców motywacyjnych oraz specjalistów od rozwoju osobistego i biznesowego.

Jedną z moch pasji jest psychologia, dlatego zanurzyłam się w jej tajnikach, uzyskując dyplom z psychologii sądowej. Kolejnym krokiem było rozpoczecię treningu, aby zostać hipnoterapeutą.

Moi klienci mogą liczyć nie tylko na moją wiedzę, ale także doświadczenie i wsparcie w każdym momencie ich życia.

Prywatnie jestem pozytywną i zawsze uśmiechnietą kobietą. Motocyklistka, miłośniczką jazdy konnej, krav magi i terrierów typu bull.

Zapraszam do kontaktu!

ANNA D.PACZKOWSKA
  • info@gmail.com
  • 07706054043

Terapia

Hipnoterapia to rodzaj psychoterapii wykorzystujący hipnozę (trans). Służy do stworzenia stanu skupionej uwagi i zwiększonej sugestii, podczas którego pozytywne sugestie i pomysły są wykorzystywane, aby pomóc ludziom radzić sobie z różnymi problemami i warunkami.To bezpieczna i skuteczna forma terapii, która opiera się na koncentracji na celach i pozytywnych zmianach. Narzędzia stosowane w hipnoterapii to głęboki relaks lub trans. Podczas transu klient jest przytomny i ma pełną kontrolę, trans może w każdej chwili zatrzymać się przez klienta.

Hypnoterapoia może Ci pomóc miedzy innymi z:
-Nerwice

-Depresja

-Lęki

-Zaburzenia snu

-Fobie i irracjonalny strach

-PTSD

-Zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne

-Uzależnienia (alkohol, papierosy, seks itp.)

-Poprawą samooceny

-Wzmacnianiem pewności siebie

-Agresja

-Wychodzeniem z toksycznych związków

Coaching

Coaching poznawczo-behawioralny.

Coaching poznawczo-behawioralny (CBC) to model coachingu oparty na cechach zaczerpniętych z psychologii. Strategie, ćwiczenia, techniki i narzędzia pomagają zidentyfikować niewspierające myśli, uczucia i zachowania i przekształcić je w wspierające myśli, zachowania i uczucia.

Każdego dnia narażamy się na stres. Brakuje nam pewności siebie i nie potrafimy się skutecznie porozumiewać. Staramy się dopasować do nierealnie doskonałych modeli. Wszystko to lekceważy i zaburza nasze spojrzenie na siebie, nasze osiągnięcia i nasze możliwości. Coach i klient współpracują, aby zrozumieć, co może powstrzymuje klienta przed osiągnięciem pełnego zakresu morzliwości i co można zrobić, aby odzyskać kontrole nad sytuacją.

Celem coachingu poznawczo-behawioralnego jest rozwój, znajdowanie pomysłów na realizację działań. Również zmiena zachowań na takie, które są bardziej efektywne i mogą pomóc klientowi osiągnąć zamierzone cele życiowe. Proces ten pomaga klientom odkryć siebie na nowo, zaufać sobie, uwierzyć w siebie i osiągnąć pożądane rezultaty, zarówno osobiste, jak i zawodowe.

Women’s Empowerment Coaching

Życie kobiety może być wymagające!

Sprawdza nas w tak wielu rolach, nieustannie rzuca nam wyzwanie, nic dziwnego, że czasami czujemy się zagubione. Budzimy się pewnego dnia i stwierdzamy, że reszta naszego życia nas omija?

Chcemy więcej, ale nie do końca wiemy, co oznacza „więcej”. Czujemy, że czegoś nam brakuje, ale nie wiemy czego. Nie jesteśmy szczęśliwe, a najgorsze jest to, że czujemy się winne, bo mamy „wszystko”.

Brzmi znajomo? Siostro, ja też tam byłam!

Dziś wiem, czego chcę i dokąd zmierzam. Ty też możesz!

Rozbudzanie kobiecego potencjału stało się moją misją i pasją. Jako Trenerka Kobiecego Potenciału będę Ci towarzyszyć w drodze do poznania Twoich potrzeb i siebie.

Zaczniesz przekształcać swoje marzenia w konkretne cele.

Nauczysz się tworzyć plany działania.

Dowiesz się, jak zorganizować swój czas, aby miała go na wszystko, co niezbędne.

Ponownie nauczysz się kochać siebie, a to zaowocuje pewnością siebie i asertywnością!

Pamiętaj, że czas jest obecnie Twoim najcenniejszym zasobem, nie marnuj go już i napisz do mnie, aby umówić się na bezpłatną i niezobowiązującą sesję wprowadzającą.


Bardzo polecam. Swoja, normalna dziewczyna, trafiasz do mnie w 100%, dziękuję.Zero pozerstwa, ogromna wiedza.

Katarzyna K.


%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close