Zuch Dziewucha czyli Strefa Kobiet.

Zuch Dziewucha to projekt, który powstał z myślą o kobietach. Tych, które posadziły swój niesamowity potencjał, na stołeczkach o nazwie „poczekam aż”. Tych, które uważają, że wyjazd zagranicę ograniczył ich możliwości i rozwój. Tych, które gdzieś się pogubiły, straciły chęci i zapał. Jeśli więc jesteś jedną z tych kobiet, które potrzebują małej pomocy, aby wrócić za stery własnego życia, które chcą wrócić do gry, które chcą pokazać, kto tu rządzi i których ryk powinni usłyszeć inni, to dobrze trafiłaś. Zostań Zuch Dziewuchą i bądź szczęśliwa po swojemu.

Coachingowe Babskie Spotkania

Coachingowe Babskie Spotkania są to cakowicie darmowe, dwugodzinne spotkania, ktore odbywają sie raz w miesiącu, zazwyczaj w Sobote. Informacje o spotkaniu są publikowane wcześniej z data, godziną i miejscem spotkania. Można zabrać ze sobą przyjaciółke, siostre czy sąsiadkę. Co miesiąc dyskutujey na inny temat związany z rozwojem osobistym i balansem mentalnym. Po spotkaniu nastepuje również sesja pytań i odpowiedzi.
Każdy jest mile widziany!


NASTEPNĘ SPOTKANIE:

Ze względu na obecną sytuacje Coachingowe Babskie Spotkania zostały zawieszone. W tym czasie zapraszam na Wtorkowe live’y, które odbywają się na Facebooku na grupie Zuch Dziewczyny-grupa Kobiet Rozwojowych. Startujemy o 19:00.WOMEN’S EMPOWERMENT COACHING

Sesje Indywidualne

Życie potrafi być wymagające wobec kobiet!
Stawia przed nami tyle wyzwań, sprawdza nas w tylu rolach, nic dziwnego, że czujemy się czasem zagubione. Budzimy się pewnego dnia i stwierdzamy, że życie przelatuje nam przez palce. Chcemy więcej, ale nie do końca wiemy, co to jest te „więcej”. Odczuwamy ewidentny brak, tylko nie wiemy czego. Nie jesteśmy tak do końca szczęśliwe, a co gorsza czujemy się przez to winne, bo przecież mamy „wszystko”. 

Brzmi znajomo? Siostro, też tam byłam! 

Dziś wiem, czego chce i dokąd zmierzam. Ty też możesz!
Rozbudzanie kobiecego potencjału stało się moją misją i pasja. Jako Women Empowerment Life Coach będę Ci towarzyszyć w drodze do poznania siebie i swoich potrzeb. Zaczniesz przekuwać marzenia w konkretne cele. Ułożysz plany działania. Dowiesz się jak organizować swój czas, tak by starczyło go na wszystko, co ważne. Nauczysz się kochać siebie sama na nowo, a to zaowocuje pewnością siebie i asertywnością!
Pamiętaj, że czas to obecnie najcenniejsze aktywa, nie trać go już więcej i napisz do mnie, aby umówić się na darmową i niezobowiązującą sesję wprowadzającą.

Sesje Grupowe

Sesje GrupoweProwadzisz biznes?
Chesz zorganizować ciekawy event dla kobiet?
Moze poprostu wpadłaś na niecodzienny pomysł, spędzenia czasu z przyjaciółkami?

Każdy powód jest dobry aby spotkać sie z Trenerem Kobiecego Potenciału!

Przekonaj sie, że rozwój osobisty może byc ciekawą i zabawną formą spędzania czasu.
Podnieś motywacje swojego zespołu.
Uzupelnij swóją impreze o ciekawego gościa.

Jakikolwiek masz pomysł, chce go usłyszeć.

Tak samo jak sesje indywidualne, sesje grupowe są
dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej drużyny.

Masz pytania? Świetnie!

Napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o tym, co Ci chodzi po głowie.

Kontakt

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close